MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 14432006
nr 1443 2006
Serveringsvagn
1950-tal, flätad rotting. Längd: 67 cm. Djup: 40 cm, höjd: 60 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 24 januari 2022
kl 20:50:15
350 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
24 jan
Retro
Läs mer om Retro